AMBITNA JAKOŚĆ W NAJLEPSZEJ CENIE!

Serwis gwarancją spokoju

Gwarancja jakości produktów Oltens to pewność i zaufanie przez cały okres ich użytkowania. Proponujemy Ci jednak więcej, mianowicie dostęp do informacji, które sprawią, że Twoja łazienka będzie jeszcze piękniejsza i bardziej funkcjonalna przez lata. Znajdziesz tutaj wiedzę zarówno na temat naszych produktów, jak i ich pielęgnacji. Regularne dbanie o stan techniczny armatury lub ceramiki zagwarantuje jej niezawodność na lata. Jak i czym o nie zadbać? To i jeszcze więcej odnajdziesz w Oltens!

Gwarancje Oltens

Fantastyczne wzornictwo, designerskie i innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość wykonania produktów Oltens wiążą się z udzielaną przez nas gwarancją długoletniego ich użytkowania. Decydując się na nasze produkty wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii oraz ponadczasowej elegancji.
Karta gwarancyjna Oltens

Nasze Instrukcje

Wszystkie instrukcje produktów do łazienki i kuchni marki Oltens są w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że wpiszesz nazwę lub numer serii produktu i pobierzesz plik.

Jak dbać o produkty Oltens by cieszyć się nimi przez lata?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Instrukcja pielęgnacji
Stworzyliśmy kompleksową i dostosowaną do obecnych norm środowiskowych ofertę środków czyszczących, które sprawią, że korzystanie z produktów Oltens stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Przyznasz, że nie ma nic bardziej uporczywego w łazience niż kamień i brud? Tego pierwszego pozbędziesz się stosując całkowicie bezpieczny środek Oltens NanoCalc. W celu przywrócenia łazienkowym urządzeniom świetlności użyj z kolei przyjaznego dla środowiska preparatu Oltens NanoShine. Sprawdzi się zarówno w przypadku zabrudzeń pochodzenia naturalnego, jak i chemicznego.

Jak go stosować?
Preparat Oltens NanoShine doskonale przygotowuje powierzchnię do użycia środka Oltens NanoCare. Ten nanocząsteczkowy produkt tworzy warstwę ochronną, która zabezpiecza urządzenie przed przywieraniem zabrudzeń oraz osadu po mydle i z kamienia. Nadaje się również do impregnacji szklanych powierzchni.

Certyfikowane fabryki

Marka Oltens współpracuje z 15 fabrykami z całego świata. Każda z nich może pochwalić się licznymi międzynarodowymi certyfikatami, a wśród nich: CE certification, cUPC certification, Watermark certification, TUV, KIWA, WRAS, NSF, ISO 9001:2008. Wszystko to sprawia, że zarówno meble, armatura łazienkowa, jak i akcesoria Oltens powstają pod okiem fachowców, którzy dbają o najlepszą jakość wykonywanych urządzeń. Wszystko po to byś mógł cieszyć się w pełni funkcjonalną łazienką przez lata!

Formularz reklamacyjny

Jeżeli nasz produkt nie spełnił Twoich oczekiwań możesz złożyć reklamację korzystając z poniższego formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Oltens Sp. z o. o., moich danych osobowych podanych dobrowolnie w za pośrednictwem tego formularza w celu kontaktu za pośrednictwem wskazanego powyżej adresu mailowego lub numeru telefonu. Jednocześnie, oświadczam że zostałem/am poinformowany/wana że: Administratorem zebranych danych osobowych jest Oltens Sp. z o. o. z siedzibą w 63-200 Jarocin przy ul.... więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Oltens Sp. z o. o., moich danych osobowych podanych dobrowolnie w za pośrednictwem tego formularza w celu kontaktu za pośrednictwem wskazanego powyżej adresu mailowego lub numeru telefonu. Jednocześnie, oświadczam że zostałem/am poinformowany/wana że: Administratorem zebranych danych osobowych jest Oltens Sp. z o. o. z siedzibą w 63-200 Jarocin przy ul. Karola Marcinkowskiego 16, wpisana do rejestru KRS pod numerem 0000676077 oraz REGON: 367169832; Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych którego dokonano przed jej cofnięciem; Cofnięcia zgody dokonać można przez przesłanie wiadomości z żądaniem zaprzestania przetwarzania danych przy pomocy powyższego formularza; Odbiorcami (procesorami powierzenia) moich danych osobowych będzie podmiot zapewniający obsługę utrzymania serwisu Oltens.com oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną dla Administratora Danych. Wymiana danych osobowych z tymi podmiotami jest regulowana umową powierzenia z zaufanymi partnerami Oltens.com; Moje dane osobowe będą przechowywane wyłącznie przez czas niezbędny do udzielenia informacji a następnie usuwane z systemu; Przysługują mi prawa do: żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych, żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych, żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych, żądania przeniesienia moich danych osobowych. Ponadto zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO). zwiń